4 książki, które fenomenalnie zmieniły moje życie - Jak prowadzić własną firmę? | Jak prowadzić własną firmę?

Jak Prowadzić Własną Firmę

JPWF

marta

tagline

marta

Chcę szybko informacje na mój email:

  • o nowych postach i filmach
  • o webinarach i szkoleniach
  • i fragment książki Marty "Własny Biznes. Jak dojść do Sukcesu?" gratis!
 
 
4 książki, które fenomenalnie zmieniły moje życie

4 książki, które fenomenalnie zmieniły moje życie


Opublikowano  23/11/2015


Krótki post o tym, co warto czytać. Nawet nie warto, ale trzeba. Nie znam osoby, która po tej lekturze będzie tak samo patrzyła na świat. Nie znam nikogo, kto zastosował wymienione w tych książkach zasady, i stwierdził, że nie było warto. Znam raczej takich i tylko takich, którym te książki zmieniły życie o 180 stopni. U mnie też tak było – zatem czytajcie! Wszystkie, nie wybiórczo, bo tylko wtedy będziesz się mógł lepiej wypowiedzieć.

 

4 Najlepsze książki dla biznesu:

1. Robert Kiosaki – „Kwadrant przepływu pieniędzy”, zaraz po  Bogaty ojciec i biedny ojciec. Absolutny początek wszystkiego. Jeśli zaczynasz, albo pogubiłeś się w tym, po co prowadzisz firmę, tam znajdziesz masę odpowiedzi.

2. Bogaty albo biedny? Po prostu różni mentalnie” – T. Harv Eker. Książka dla wszystkich, także tych żyjących w długach i dość nieszczęśliwych. Ale też dla optymistów, pędzących do przodu. Zawsze można pędzić szybciej!

(A jeśli interesuje Cię wpis o bogactwie – przeczytaj tutaj: Jak być bogatym?)

3.4-godzinny tydzień pracy – Timothy Ferris.  Ta książka odmieniła życie wielu już działającym przedsiębiorcom, bo uczy pracy mądrej, a nie pracy dla samej pracy. Czy jesteś tylko aktywny, czy rzeczywiście masz coś ważnego do zrobienia?

4. „Mit przedsiębiorczości. Dlaczego większość małych firm upada i jak temu zaradzić”. – Michael E. Gerber. Książka o tym, jak zarządzać firmą tak, by to ona nie zarządzała Tobą. Doskonałe podejście dla każdego, komu firma weszła na głowę i zajmuje więcej energii i zdrowia niż trzeba. Poza tym po prostu doskonała pozycja – świetne spojrzenie na własny biznes.

Każdą z tych pozycji czytam raz w roku, minimum. Ostatnio czytałam „Kwadrant przepływu pieniędzy” – dzięki niemu cały weekend był inaczej ułożony i może uda się wycisnąć parę groszy ze starego kredytu 🙂

A jak będzie Ci mało, zawsze możesz też wrócić do mojej książki – „Własny biznes. Jak dojść do sukcesu” 🙂

 

(fotka z freeimages.com)

Zobacz także:

5 extra powodów, by założyć firmę w lubuskim :)
jak założyć prowadzić firmę lubuskie
Dlaczego czasem trzeba wziąć dzień pracy zdalnej – tj. dzień pracy poza biurem?
praca poza biurem, praca zdalna
Tony Robbins Unleash the Power Within – opinia – Londyn 2018
Spodobał Ci się ten artykuł?
Zapisz się do newslettera, a będziesz na bieżąco. W prezencie poradnik o zatrudnianiu pracowników!
  • Przemo

    Jedną z tych książek przeczytałem („Bogaty albo biedny? Po prostu różni mentalnie” ) i faktycznie bardzo fajna i przełamująca myślenie. Pozostałe na pewno przeczytam, dzięki za wskazania,

  • http://wolny-strzelec.com Łukasz Socha

    Polecam przeczytanie „4-godzinny tydzień prac”. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie w tej książce. Mi bardzo przypadła do gustu kwestia z ograniczaniem czasu na sprawdzanie poczty. Autor ma 100% racji w tym, że sporo czasu na to tracimy…