A może daily vlog? - Jak prowadzić własną firmę? | Jak prowadzić własną firmę?

Jak Prowadzić Własną Firmę

JPWF

marta

tagline

marta

Chcę szybko informacje na mój email:

 • o nowych postach i filmach
 • o webinarach i szkoleniach
 • i fragment książki Marty "Własny Biznes. Jak dojść do Sukcesu?" gratis!
 
 
A może daily vlog?

A może daily vlog?


Opublikowano  22/11/2016


Jestem w Hiszpanii, dokładnie na Kanarach 🙂 Mój wspaniały znajomy Jacek powiedział mi przed tym urlopem, bym zrobiła coś takiego jak daily vlog. Czyli codzienne krótkie filmiki z jakimś konkretnym przekazem, celem. Co Ty na to?

 

Daily vlog – kilka filmików z Kanarów:

Na razie tylko rozważam i to na próbę. Nie wiem też, czy dam radę czasowo. Bo na urlopie, jak w pracy, absolutnie się nie nudzę.

 

Jutro w planach biegi po promenadzie, przy dobrej pogodzie plażowanie z rana, a wieczorem czytanie (tym razem Maciej Dutko „Efekt Tygrysa”). Przy okazji dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi spakować 4 osoby w 3 torby podręczne. Buty do biegania wypchałam kapciami syna, skarpetkami i piłeczkami do zabawy, dzięki czemu owe buty się jakoś zmieściły!!

 

A wracając do daily vloga:

 • Czy to byłoby ciekawe dla Ciebie?
 • Czego chciałbyś się dowiedzieć?
 • Do czego zmotywować?
 • O czym nagrać filmik?

To moje rozważania, to moje pytania, bo też nigdy czegoś takiego nie robiłam. Gdy masz ochotę, bądź tak dobry, zostaw komentarz pod  postem, to za 2-3 dni sprawdzę i może coś wrzucę. Jakby nie było, dziś kupiłam sobie selfie sticka 🙂 Na razie cały dzień mąż się nim bawił… 🙂 W momencie publikacji tego posta nadal to robi… .

 

Pozdrawiam Was mocno!!

 

PS. Jacka, mojego super znajomego, poznałam m.in. poprzez Masterminda. Gdyby nie on, nie byłoby dzisiejszego postu i pomysłu na daily vloga 🙂

 

Zobacz także:

5 extra powodów, by założyć firmę w lubuskim :)
jak założyć prowadzić firmę lubuskie
Dlaczego czasem trzeba wziąć dzień pracy zdalnej – tj. dzień pracy poza biurem?
praca poza biurem, praca zdalna
Tony Robbins Unleash the Power Within – opinia – Londyn 2018
Spodobał Ci się ten artykuł?
Zapisz się do newslettera, a będziesz na bieżąco. W prezencie poradnik o zatrudnianiu pracowników!
 • http://www.pro-komunikacja.pl Joanna Ekert

  Widzę Łukasza z tym selfie stickiem. Normalnie deja vu 😉
  Chętnie pooglądam planowanie Marty na wakacjach. A może jednak wakacje bez planowania? Chyba nie, bo bieg zaplanowany 😉 Bawcie się świetnie!

 • Bolo

  Daily vlog nie jest dobrym pomysłem. Jako Twój czytelnik wolałbym abyś nagrała jakiś dobry film raz na tydzień lub dwa niż codziennie krótki filmik. Ten „dobry film” powinien trwać około 20 minut. Tematyka taka jak na blogu. Szczególnie interesujące są tematy prowadzenia firmy na odległość i zdalne zarządzanie firmą. Pozdrawiam. Dziękuje za Twoje teksty

  • Marta

   Dziękuję za komentarz! Dlatego też daily vlogi są jedynie na FB 🙂 Też mi się tak wydawało, że lepiej będzie na kanale FB pokazać przykładowe daily vlogi 🙂