Co czytam, gdy siedzę nad jeziorem? - Jak prowadzić własną firmę? | Jak prowadzić własną firmę?

Jak Prowadzić Własną Firmę

JPWF

marta

tagline

marta

Bądź na bieżąco!

  • Otrzymuj informacje o nowych artykułach i darmowych szkoleniach prosto na Twoją skrzynkę pocztową.
  • Dołącz do grona moich stałych czytelników*.
 

* Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych osobowych i informacją o administratorze danych osobowych dostępnymi tutaj i zrozumiałem ich treść, a także treść przysługujących mi praw w związku z przetwarzaniem danych. Zrozumiałam/em, że wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celu subskrypcji do newslettera jest dobrowolne i może być w każdym czasie odwołane. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Martę Woźny – Tomczak prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Marta Woźny – Tomczak PERSONIA z siedzibą w Gdyni w celu subskrypcji do newslettera i kierowania do mnie informacji marketingowych i handlowych za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 
Co czytam, gdy siedzę nad jeziorem?

Co czytam, gdy siedzę nad jeziorem?


Opublikowano  06/08/2015


Co czytam, gdy siedzę nad jeziorem?

 

Poniżej kilka pozycji lektur, miłych i przyjemnych, ale też wnoszących w życie bizensmena i bizneswomen pewien ład i porządek, a także wiedzę.

Ostatnio nad moim ukochanym jeziorem czytałam:

Dekalog szczęścia. Jak się nie dać udawanej radości, ale też nie wpaść w czarną rozpacz – autorki Beaty Pawłowicz. Bardzo fajna część środkowa książki – o pracy i szczęściu w pracy.

Od Kamila Cebulskiego zapożyczam pozycję: Najbogatszy człowiek w Babilonie (George Clason). Historia typu nowela, więc nie zarzuca trudnością przekazu, wręcz przeciwnie – dobra metafora o pomnażaniu bogactwa. Pozycja cooltowa.

Dobre jest też ponoć: Donald Trump – Hot to get rich. To mam jeszcze na liście TO DO. Oby pogoda dopisała, to w sierpniu zaliczę, tak samo jak: Sekrety negocjacji dla biznesmenów, Roger Dawson. To od mojego męża, a widzę ostatnio jak mu idą negocjacje ze mną, więc na pewno zaliczę niebawem i taką lekturę.

Słucham też audiobooka – Tomek Tomczyk, Bloger – poradnik dla blogerów. Rzecz jasna, ciągle się uczę.

 

(Fotka z freeimages.com – choć pragnę dodać, że mam trochę więcej włosów niż gościu na zdjęciu)

 

Zobacz także:

Co zrobić, by zespół podążał za Tobą? Expose szefa.
expose szefa, przywództwo
Jak ze zwykłego menedżera stać się prawdziwym przywódcą?
menedżer, lider, przywództwo, zarządzanie ludźmi
Jak delegować, zlecać zadania? Miękkie i twarde zasady delegowania.
miękki i twarde zasady delegowania. Jak delegować i zlecać zadania
Spodobał Ci się ten artykuł?
Zapisz się do newslettera, a będziesz na bieżąco. W prezencie otrzymasz webinar "Jak Systematycznie Pracować nad Sobą i Swoim Biznesem 365 dni w roku?"!