Czy księgowość może być sexy? I czy wiesz, że miałam dziś wspaniały dzień? - Jak prowadzić własną firmę? | Jak prowadzić własną firmę?

Jak Prowadzić Własną Firmę

JPWF

marta

tagline

marta

Chcę szybko informacje na mój email:

  • o nowych postach i filmach
  • o webinarach i szkoleniach
  • i fragment książki Marty "Własny Biznes. Jak dojść do Sukcesu?" gratis!
 
 
Czy księgowość może być sexy? I czy wiesz, że miałam dziś wspaniały dzień?

Czy księgowość może być sexy? I czy wiesz, że miałam dziś wspaniały dzień?


Opublikowano  16/11/2016


Ten dzień był dla mnie wspaniały z wielu względów. Dziękuję wszystkim tym, którzy się do tego przyczynili. Dlaczego? I … czy księgowość może być sexy?

 

 

Bardzo dziękuję Gabrieli Brzezińskiej i jej mężowi Rafałowi na zaproszenie mnie na Akademię Przedsiębiorczości 2+1. To chyba jedyne Biuro Rachunkowe w Polsce, które nie tylko księguje dokumenty i doradza (także podatkowo), ale też ofiarowuje swoimi Klientom dodatkową wartość – networking, ciekawe eventy, regularne bezpłatne konsultacje. Jak pewnie wiecie Drodzy Przedsiębiorcy – księgowość nie jest sexy. Ale nie z 2+1 🙂 🙂

 

Kolejna sprawa – bardzo dziękuję Weselnikowi za piękne przyjęcie mnie w sopockim Hotelu Haffner. Bardzo dziękuję za Nagrodę – Statuetkę Kochającej Się Pary.  Wielkie wyróżnienie. Zdjęcia robiła wspaniała Fotogrupa. Jak tylko będą, wstawię 1 czy 2 na bloga.

 

I jeszcze jedno – zanim dzień się skończył, patrzę, a tu piszą o mnie! Magazyn Marketingu Sieciowego NETWORK Magazyn (ponad 16 tys. polubień na FB) . Wielkie i serdeczne podziękowania dla Marzeny i Jana. Moich Wspaniałych Przyjaciół.

 

A po podziękowaniach motto na koniec:

Dawaj z siebie na maksa. Bądź wdzięczny za wszystko, co otrzymujesz od innych. I nigdy, nigdy się nie poddawaj. Dobry dzień nadejdzie, daj mu na to szansę.

Zobacz także:

5 extra powodów, by założyć firmę w lubuskim :)
jak założyć prowadzić firmę lubuskie
Dlaczego czasem trzeba wziąć dzień pracy zdalnej – tj. dzień pracy poza biurem?
praca poza biurem, praca zdalna
Tony Robbins Unleash the Power Within – opinia – Londyn 2018
Spodobał Ci się ten artykuł?
Zapisz się do newslettera, a będziesz na bieżąco. W prezencie poradnik o zatrudnianiu pracowników!