Czy w golfa grają same grube ryby? - Jak prowadzić własną firmę? | Jak prowadzić własną firmę?

Jak Prowadzić Własną Firmę

JPWF

marta

tagline

marta

Bądź na bieżąco!

 • Otrzymuj informacje o nowych artykułach i darmowych szkoleniach prosto na Twoją skrzynkę pocztową.
 • Dołącz do grona moich stałych czytelników*.
 

* Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych osobowych i informacją o administratorze danych osobowych dostępnymi tutaj i zrozumiałem ich treść, a także treść przysługujących mi praw w związku z przetwarzaniem danych. Zrozumiałam/em, że wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celu subskrypcji do newslettera jest dobrowolne i może być w każdym czasie odwołane. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Martę Woźny – Tomczak prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Marta Woźny – Tomczak PERSONIA z siedzibą w Gdyni w celu subskrypcji do newslettera i kierowania do mnie informacji marketingowych i handlowych za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 
Czy w golfa grają same grube ryby?

Czy w golfa grają same grube ryby?


Opublikowano  06/06/2016


Tym postem chciałam zdementować pogłoskę krążącą mocno w świecie biznesu i nie tylko. Pogłoskę, która mówi, że w golfa to grają tylko bogaci i że jest to najdroższy sport świata. W niedzielę miałam okazję poznać lepiej kulisy latania po polach golfowych – kimkolwiek jesteś, warto, byś poznał ten sport!

 

Kilka słów o graniu w golfa:

 

To post lifestylowy, więc napiszę o tym, co sama zapamiętałam, co mi się podobało i dlaczego jeszcze tam wrócę. Oto moja lista najlepszych punktów golfowej imprezy:

 

 1. Spędzasz czas na świeżym powietrzu – i może to trwać cały dzień.
 2. Podczas gry w golfa nie dostaniesz zadyszki (chyba, że z powodów emocji), można zatem spokojnie rozmawiać z przyjaciółmi podczas wspólnych marszy po polu.
 3. Cenowo golf wcale nie musi być droższy od jeździectwa, kitesurfingu czy żeglarstwa. Śmiem twierdzić, że może być tańszy, tym bardziej jeśli masz używane kije i nie stawiasz na lans na polu. Jazda na nartach to często większy wydatek, szczególnie gdy wybierasz prestiżowe stoki i dobre drinki w barze 🙂
 4. Gdy mowa o jeździe na nartach – w przypadku golfa grasz  z reguły przy ładnej pogodzie. W deszczu się raczej nie gra. Ja przynajmniej nie będę grała 🙂 A na nartach bywa, że jeżdżę w mega śnieżycy i wcale mi się to nie podoba.
 5. Ponoć kobiety są nierzadko lepsze od mężczyzn – bo bardziej precyzyjne, a mniej zuchwałe. Mają też pewne ułatwienia na polu, wpisane w regulamin gry.
 6. Po golfie możesz przekąsić coś pysznego w pobliskiej restauracji – naturalnie na świeżym powietrzu. W porównaniu do biegów – gdzie po ciężkim treningu nie wolno się za mocno objadać, jest to miłe zwieńczenie golfowego dnia.
 7. Osoby, które grają w golfa, to takie osoby, jak Ty i ja. I to jest najlepsze! Bo na pewno jest to zabawa dla każdego!

 

Jeśli czytasz ten post, a grałeś już w golfa, albo o Tym myślisz, zostaw proszę komentarz! Chętnie poczytam o Twoich wrażeniach!

Zobacz także:

Co zrobić, by zespół podążał za Tobą? Expose szefa.
expose szefa, przywództwo
Jak ze zwykłego menedżera stać się prawdziwym przywódcą?
menedżer, lider, przywództwo, zarządzanie ludźmi
Jak delegować, zlecać zadania? Miękkie i twarde zasady delegowania.
miękki i twarde zasady delegowania. Jak delegować i zlecać zadania
Spodobał Ci się ten artykuł?
Zapisz się do newslettera, a będziesz na bieżąco. W prezencie otrzymasz webinar "Jak Systematycznie Pracować nad Sobą i Swoim Biznesem 365 dni w roku?"!
 • http://e-kalambury.pl kalambury dla dzieci

  oczywiście, że golf jest dla wszystkich! przyjęło się po prostu że to gra dla bogaczy i tak się po prostu mówi ;p

 • Paweł

  Każdy sport to dobra zabawa, nawet golf 🙂

 • http://www.golfhelp.pl dla początkujących golfistów

  Właśnie – dla wielu ludzi, którzy zrobili pierwszy
  krok i zdobyli Zieloną Kartę oznacza to także krok ostatni.