Jak nie zmarnować ani minuty? - Jak prowadzić własną firmę? | Jak prowadzić własną firmę?

Jak Prowadzić Własną Firmę

JPWF

marta

tagline

marta

Chcę szybko informacje na mój email:

 • o nowych postach i filmach
 • o webinarach i szkoleniach
 • i fragment książki Marty "Własny Biznes. Jak dojść do Sukcesu?" gratis!
 
 
Jak nie zmarnować ani minuty?

Jak nie zmarnować ani minuty?


Opublikowano  08/01/2016


Problem – wyzwanie:

Wyzwanie jest takie. Każdego dnia, każdej godziny nie marnować czasu. Nie pozwalać, by przelatywał przez palce. Jak to zrobić? Jak żyć świadomie tak, jak sami chcemy, a nie jak nam kazano?  O tym filmik poniżej:

Rozwiązanie:

Na ten filmik natchnęły mnie liczne osoby, które właśnie teraz postanowiły zmienić pracę i wysyłają do Personii swoje stare życiorysy, z prośbą o opracowanie nowych CV. Dziś myślę sobie – oho! – mnóstwo osób chce zmienić coś w życiu. A potem sama miałam taki dzień, że każda, ale to każda minuta się liczyła. I oto macie – filmik gotowy.

 

Jak zarządzać dobrze każdą minutą swego czasu?

 

Dla osoby, która zostawi pod tym postem najciekawszy mym zdaniem komentarz (powiedzmy w ciągu 7 dni), moja książka gratis 🙂 A przed premierą w Empiku (marzec?) zostały mi jeszcze tylko ostatnie sztuki, do zliczenia na palcach 🙂

Zobacz także:

5 extra powodów, by założyć firmę w lubuskim :)
jak założyć prowadzić firmę lubuskie
Dlaczego czasem trzeba wziąć dzień pracy zdalnej – tj. dzień pracy poza biurem?
praca poza biurem, praca zdalna
Tony Robbins Unleash the Power Within – opinia – Londyn 2018
Spodobał Ci się ten artykuł?
Zapisz się do newslettera, a będziesz na bieżąco. W prezencie poradnik o zatrudnianiu pracowników!
 • Magda

  Zainspirowałaś mnie 🙂
  No więc czy robię teraz coś co zbliża mnie do mojego celu? TAK! Piszę komentarz, żeby wygrać książkę, którą chcę przeczytać, żeby się rozwijać!

  • Anka

   Marta czuje się super zainspirowana i chce się dalej rozwijać. Masę czasu przecieka mi przez palce, a tyle chciałabym zrobić! Myślę, że Twoja książka by mi w tym bardzo pomogła 🙂

 • http://www.biznesowa.com Danuta

  Marto, jesteś świetnym, inspirującym praktykiem. Twoje wykłady są konkretne, bez owijania w bawełnę. Książkę mam i to była moja dobra inwestycja. Polecam Wszystkim, gdyż czyta się ją przyjemnie. Język jest na tyle prosty, że nie trzeba się zastanawiać nad konstrukcją zdania. Ćwiczenia w książce dobrane są intuicyjnie. Czekam na kolejne inspiracje. Życzę kolejnych wielkich sukcesów zawodowych.

 • http://www.słowni.pl Ula

  Minuta rzecz bezcenna – jej nie zarobisz, nie ukradniesz, nie pożyczysz – a stracisz błyskawicznie 😉 Jako mama 2 małych chłopaków i szczęśliwy przedsiębiorca wiem, jak trudno jest zarządzać czasem w sposób racjonalny. Ale właśnie w ocenie wykorzystania czasu nie racjonalizm jest najważniejszy, a moje własne, subiektywne poczucie dobrze „skonsumowanej” minuty. W ten sposób człowiek staje się szczęśliwy 😉 To w innych słowach to, co powiedziałaś w trakcie filmiku – własny osąd dążenia w wybranym przez siebie kierunku. Pozdrawiam 😉

  • Marta

   Ula,
   bardzo mi się podoba Twój komentarz i myślę, że zasłużyłaś na książkę 🙂 Inne też mi się podobają i tak sobie pomyślałam, że nagrodzę wszystkich ebookiem 🙂 A Ciebie wyróżnię w komentarzu! Dziękuję bardzo!