Co konstruktywnego możesz zrobić w niedzielę, co jest rozwojowe, ale nie jest pracą? - Jak prowadzić własną firmę? | Jak prowadzić własną firmę?

Jak Prowadzić Własną Firmę

JPWF

marta

tagline

marta

Bądź na bieżąco!

  • Otrzymuj informacje o nowych artykułach i darmowych szkoleniach prosto na Twoją skrzynkę pocztową.
  • Dołącz do grona moich stałych czytelników*.
 

* Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych osobowych i informacją o administratorze danych osobowych dostępnymi tutaj i zrozumiałem ich treść, a także treść przysługujących mi praw w związku z przetwarzaniem danych. Zrozumiałam/em, że wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celu subskrypcji do newslettera jest dobrowolne i może być w każdym czasie odwołane. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Martę Woźny – Tomczak prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Marta Woźny – Tomczak PERSONIA z siedzibą w Gdyni w celu subskrypcji do newslettera i kierowania do mnie informacji marketingowych i handlowych za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 
Co konstruktywnego możesz zrobić w niedzielę, co jest rozwojowe, ale nie jest pracą?

Co konstruktywnego możesz zrobić w niedzielę, co jest rozwojowe, ale nie jest pracą?


Opublikowano  23/10/2016


Krótki post z 5 pomysłami na spełnioną końcówkę dnia. Jeśli nie spędzasz czasu towarzysko czy na sportach, polecam te fajne, rozwoje, konstruktywne pomysły na wieczór – niedzielny, ale nie tylko.

 

 

Co fajnego i konstruktywnego możesz zrobić wieczorem?

 

1. Przeczytać książkę.

Ja ostatnio kupiłam „Jak żyć i przetrwać w rodzinie”. Polecił ją na jednym ze szkoleń Jacek Walkiewicz. Dobrze się zapowiada.

 

 

2. Sprawdzić stan domowych finansów.

Właśnie skończyłam. Warto wiedzieć, ile wydaje się na jedzenie, ile na kosmetyki, ile na wyjścia na miasto, ile na dzieci itp. Ostatnio mój dobry znajomy polecił Jan (pozdrawiam!!) mi aplikację na telefon Moje Finanse. Fajnie działa.

 

Warto też wiedzieć, ile się miesięcznie oszczędza i inwestuje. Czy wiesz, że ja mam swoje tabele finansowe liczące ponad 5 lat. Patrzę na to z sentymentem, szczególnie na wydatki domowe, zanim urodziły się dzieci:)

3. Planować wakacje.

Tak, to jest coś, co można robić zawsze 🙂 Przy okazji poznajesz świat, co z tego, że z komputera.

W moim przypadku planowanie wakacji bywa nierzadko tak relaksujące i odstresowujące, jak same wakacje 🙂

 

4. Planować nowy biznes.

Heh, i tu Cię zaskoczę. Czasem planuję wieczorami działania na blogu czy w Personii. Nie traktuję tego jak pracę, bo raczej tworzę wizję niż działam operacyjnie. A to jest miłe.

 

Ale zaskoczę Cię inną rzeczą. Właśnie mąż, mój prywatny wizjoner, opracował biznesplan nowego działania i cóż powiedzieć, jest inspirująco… . Może w to wejdziemy, czas pokaże. Ale samo planowanie jest fajne, bo można się zastanowić nad tym, co chcesz robić w życiu za jakiś czas.

 

5. Zapisać się na szkolenie.

Tak! Bo czemu nie?! Myśmy się właśnie z Łukaszem zapisali na warsztat „Dlaczego dzieci nas złoszczą?”. Może być fajnie. Biznes działa lepiej, jak i w rodzinie wszystko jest poukładane. Jest pełno szkoleń biznesowych, które mówią, jak prowadzić firmę, sprzedawać, motywować, a co  rolą rodzica? No właśnie 🙂 Przecież tego prawie nigdzie nikogo nie uczą. Dlatego taki warsztat to skarb 🙂

 

A Ty co robisz w ten wieczór?

 

Może chcesz go spędzić delikatnie bardziej biznesowo? Oto 5 sposobów na udany (biznesowy) wieczór.

 

 

 

Zobacz także:

Co zrobić, by zespół podążał za Tobą? Expose szefa.
expose szefa, przywództwo
Jak ze zwykłego menedżera stać się prawdziwym przywódcą?
menedżer, lider, przywództwo, zarządzanie ludźmi
Jak delegować, zlecać zadania? Miękkie i twarde zasady delegowania.
miękki i twarde zasady delegowania. Jak delegować i zlecać zadania
Spodobał Ci się ten artykuł?
Zapisz się do newslettera, a będziesz na bieżąco. W prezencie otrzymasz webinar "Jak Systematycznie Pracować nad Sobą i Swoim Biznesem 365 dni w roku?"!