[Spotkanie autorskie] Empik, 20.06.2016 - premiera mojej książki "Własny biznes" - Jak prowadzić własną firmę? | Jak prowadzić własną firmę?

Jak Prowadzić Własną Firmę

JPWF

marta

tagline

marta

Bądź na bieżąco!

  • Otrzymuj informacje o nowych artykułach i darmowych szkoleniach prosto na Twoją skrzynkę pocztową.
  • Dołącz do grona moich stałych czytelników*.
 

* Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych osobowych i informacją o administratorze danych osobowych dostępnymi tutaj i zrozumiałem ich treść, a także treść przysługujących mi praw w związku z przetwarzaniem danych. Zrozumiałam/em, że wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celu subskrypcji do newslettera jest dobrowolne i może być w każdym czasie odwołane. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Martę Woźny – Tomczak prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Marta Woźny – Tomczak PERSONIA z siedzibą w Gdyni w celu subskrypcji do newslettera i kierowania do mnie informacji marketingowych i handlowych za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 
[Spotkanie autorskie] Empik, 20.06.2016 – premiera mojej książki „Własny biznes”

[Spotkanie autorskie] Empik, 20.06.2016 – premiera mojej książki „Własny biznes”


Opublikowano  14/06/2016


Zapraszam bardzo mocno na premierę drugiego wydania mojej książki „Własny biznes – jak dojść do sukcesu”. Poznaj szczegóły!

 

 

Tak, tak – będzie można tu mnie spotkać, chwilę posłuchać, nawiązać relację. Czekam na Ciebie 20 czerwca o godzinie 18.00 w Galerii Bałtyckiej w Empiku w Gdańsku.

 

Opowiem zabawnie o kulisach powstania książki, o pracy nad własnym biznesem, o życiu zawodowym i prywatnym. Będzie nietuzinkowo, dowcipnie i szczerze. Wywiad otwarty, zapraszam wszystkich po dawkę inspiracji, humoru, dystansu do świata.

 

Znasz mnie osobiście lub też nie – przybywaj, zaskoczę Cię na pewno! A jeśli Cię zabraknie, na pewno wiele stracisz!

Zobacz także:

Co zrobić, by zespół podążał za Tobą? Expose szefa.
expose szefa, przywództwo
Jak ze zwykłego menedżera stać się prawdziwym przywódcą?
menedżer, lider, przywództwo, zarządzanie ludźmi
Jak delegować, zlecać zadania? Miękkie i twarde zasady delegowania.
miękki i twarde zasady delegowania. Jak delegować i zlecać zadania
Spodobał Ci się ten artykuł?
Zapisz się do newslettera, a będziesz na bieżąco. W prezencie otrzymasz webinar "Jak Systematycznie Pracować nad Sobą i Swoim Biznesem 365 dni w roku?"!