Trenuj ze mną według autorskiego modelu Możesz Więcej Niż Myślisz!

  • Przez 30 dni otrzymasz ode mnie 5 Modułów (5 filmów od 25-45 min każdy wraz z wysokiej jakości workbookami w plikach pdf)
  • Przy każdym Module poproszę Cię o odpowiedź na 5 prostych pytań - liczę na Twoją rzetelną opinię
  • Twoja rzetelna opinia jest dla mnie bardzo ważna, bo dzięki niej finalnie będę mogła wypuścić i opatentować produkt, który został rzetelnie sprawdzony i udoskonalony wcześniej
  • Cena gotowego produktu to min. 2570 zł za 10 kursów. Tylko teraz za 297 zł otrzymasz 5 Modułów o wartości min 257 zł każdy

tylko  297 zł/5 Modułów

*Wartość minimalna 1 modułu to 257 zł
CHCĘ 5 MODUŁÓW ZA 297 ZŁ

Twoja Płatność Jest Bezpieczna Przelewy24

ZOBACZ, CO BĘDZIESZ TRENOWAĆ!

MODUŁ I. Jak Możesz Osiągać Długofalowe Cele?

1. Odkryjesz swoich 10 "zabójców efektywności" :)
2. Zaplanujesz dokładnie życie, o jakim marzysz.
3. I wykonasz pierwszy krok, tak ważny do dokonania zmiany!

 

MODUŁ II. Jak Zmienić Nawyki, z Którymi Walczyłeś od Dawna?

1. Zdefiniujesz swoje Własne Nawyki Sukcesu.
2. Pożegnasz się z nawykami, które utrudniają Twoją codzienną efektywność, frustrują i demotywują.
3. Opracujesz 10 przekonań, dzięki którym osiąga się cele.


 

MODUŁ III. Jak Utrzymać Pewność Siebie w Trudnych Sytuacjach?

1. Zdefiniujesz to, co dla Ciebie trudne i ujarzmisz to raz na zawsze ;-)
2. Poznasz techniki i narzędzia budowania pewności siebie.
3. Nauczysz się dystansu do otaczających Cię problemów.

MODUŁ IV. Jak Zarabiać Więcej Pieniędzy?

1. Dlaczego nie miałbyś już dziś być bogaty? Co Cię powstrzymuje?
2. Wykształcisz pozytywny sposób myślenia o zarabianiu pieniędzy -->bo to właśnie jego brak powoduje pustkę w naszym portfelu.
3. Nauczysz się dywersyfikować swój majątek.

 

MODUŁ V. Jak Radzić Sobie z Porażkami?

1. Podkręcisz energię do działania poprzez skoncentrowanie się na tym, co działa, a nie na tym, co nie wyszło.
2. Nauczysz się doświadczać tylko tych porażek, które motywują do cięższej pracy.
3. Nauczysz się wychodzić z porażek za pomocą wizualizacji.

ZOBACZ OPINIE O SZKOLENIU ONLINE MWNM!

“Kurs online MOŻESZ WIĘCEJ NIŻ MYŚLISZ! to fantastyczne narzędzie do zmieniania siebie i swojego życia. Po pierwsze dlatego, że Marta jest świetnym szkoleniowcem i umie przekazać wiedzę w skuteczny sposób. Po drugie dlatego, że jest w nim wiele ćwiczeń do zastosowania od razu, w trakcie kursu i to dzięki nim następuje przemiana i rozwój. Po trzecie dlatego, że jest w formie filmu, czyli prawie jakbyś tam z Martą był na sali szkoleniowej ;) Po czwarte dlatego, że dotyka aspektów, które są z nami na co dzień w życiu i zawodowym i osobistym. Świetna sprawa! Gratulacje Marta!”

JOANNA EKERT

Przedsiębiorca
Pure Solutions

“Marta w tych szkoleniach daje nam praktyczne wskazówki -  jak radzić sobie z organizacją pracy, czasem, problemami dnia codziennego - które skutecznie można wcielić w życie i odpowiednio przekształcić oraz zastosować w pracy, w domu i kontaktach z innymi.
Ćwiczenia dołączone do każdego szkolenia pomagają lepiej zrozumieć siebie i pokazują nam nad czym musimy popracować. Forma szkolenia jest bardzo praktyczna i dogodna dla ludzi zapracowanych ;), tym bardziej, że zawsze możesz do nich sięgnąć w przyszłości.
Polecam szkolenie MOŻESZ WIĘCEJ NIŻ MYŚLISZ! - bo naprawdę tak jest, a Marta pomaga w odnalezieniu i osiągnięciu celu :)”

JOANNA LESZCZYŃSKA

Specjalista ds. jakości w
Cogito Sp. z o.o.

“Warte obejrzenia. Przedstawienie w pigułce znanych teorii. Odpowiednio krótkie. Twoje szkolenia wciągają, uzależniają nie tylko z uwagi na treść merytoryczną ale również a może przede wszystkim z uwagi na Twoją osobowość,
Gratuluję!”

ELŻBIETA SOBAŃSKA

Przedsiębiorca
Es Profit

“Każdy moduł "zmusił" mnie do refleksji. Jednak najbardziej otworzył mi oczy moduł chyba 1 (zastrzel mnie,ale nie jestem pewna), w którym skupiasz się na celach długoterminowych. Ja, która jak przeciętny Kowalski 1go stycznia każdego roku narzucam sobie pierdyliard celów i postanowień, odebrałam to jako koło ratunkowe w dalszym planowaniu swojego życia.
Polecam każdemu kto ma problemy z odnalezieniem się w dzisiejszych realiach lub czuje się nimi przytłoczony. Po szkoleniu można trafniej określić swoje cele oraz przyjrzeć się z bliska swoim nawykom i zarobkom. Każdy moduł oraz ćwiczenia skłaniają do refleksji na temat swojego życia zarówno zawodowego jak i prywatnego. Łatwiej wyciąga się wnioski, które dają kopa do działania.”

ANNA CZEPULONIS

Reservation Sales Agent
Sheraton Sopot Hotel

“Możesz Więcej Niż Myślisz - to cykl niezwykle inspirujących i motywujących spotkań z Martą Woźny-Tomczak. Fantastyczna energia, perfekcyjne przygotowanie merytoryczne i pasja Marty powodują, że z niecierpliwością i zaciekawieniem oczekuje się na kolejne spotkanie. Jeśli chcesz wykorzystać swój potencjał, określić i zrealizować długofalowe cele i spełniać marzenia, to Marta da Ci ogromną dawkę motywacji do wprowadzania zmian, wiary, że jest to możliwe i wiedzy, jak to możliwe.”

BARBARA KOCYŁA

Doradca Kariery Zawodowej

Trenuj ze mną przez 30 dni i ulepsz swoje życie małymi krokami >>

CHCĘ 5 MODUŁÓW ZA 297 ZŁ

Twoja Płatność Jest Bezpieczna Przelewy24