[Webinar] Jak zautomatyzować swoje obowiązki, by nie pracować 24h na dobę? - Jak prowadzić własną firmę? | Jak prowadzić własną firmę?

Jak Prowadzić Własną Firmę

JPWF

marta

tagline

marta

Bądź na bieżąco!

 • Otrzymuj informacje o nowych artykułach i darmowych szkoleniach prosto na Twoją skrzynkę pocztową.
 • Dołącz do grona moich stałych czytelników*.
 

* Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych osobowych i informacją o administratorze danych osobowych dostępnymi tutaj i zrozumiałem ich treść, a także treść przysługujących mi praw w związku z przetwarzaniem danych. Zrozumiałam/em, że wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celu subskrypcji do newslettera jest dobrowolne i może być w każdym czasie odwołane. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Martę Woźny – Tomczak prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Marta Woźny – Tomczak PERSONIA z siedzibą w Gdyni w celu subskrypcji do newslettera i kierowania do mnie informacji marketingowych i handlowych za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 
[Webinar] Jak zautomatyzować swoje obowiązki, by nie pracować 24h na dobę?

[Webinar] Jak zautomatyzować swoje obowiązki, by nie pracować 24h na dobę?


Opublikowano  22/08/2016


Parę dni temu karmiłam żyrafę, głaskałam zebrę. Wielbłądy zaglądały mi w dekolt, słoń opluł błotem, bo nie podzieliłam się z nim swoją kanapką. Bizona się bałam, lwy na wolności spały w słońcu, więc zrobiłam im jedynie zdjęcie. Użyłam też wody i słońca. Tak było na moim urlopie. A teraz w pełni sił organizuję dla Ciebie kolejny darmowy webinar. Co, gdzie, kiedy?

Jak zautomatyzować swoje obowiązki, by nie pracować 24h na dobę?

 

Zapraszam we wtorek 30.08.2016, g. 20.45. Więcej informacji, program, referencje znajdziesz tutaj. Przypominam też, że nagranie z webinaru nie będzie nigdzie powszechnie dostępne.

 

A poniżej dla moich cudownych fanów jeszcze jedna fotka z wakacji 🙂 Bo na wakacje jeździ się właśnie dlatego, że firma jest zautomatyzowana i mój zakres obowiązków też. Ja to wiem, ja to umiem zrobić. A Ty też będziesz umiał, jak tylko zapisz się tutaj ! Zrób to teraz, czas szybko leci.

WP_20160817_12_49_41_Pro

 

WP_20160814_10_15_22_Pro

 

 

Zobacz także:

Co zrobić, by zespół podążał za Tobą? Expose szefa.
expose szefa, przywództwo
Jak ze zwykłego menedżera stać się prawdziwym przywódcą?
menedżer, lider, przywództwo, zarządzanie ludźmi
Jak delegować, zlecać zadania? Miękkie i twarde zasady delegowania.
miękki i twarde zasady delegowania. Jak delegować i zlecać zadania
Spodobał Ci się ten artykuł?
Zapisz się do newslettera, a będziesz na bieżąco. W prezencie otrzymasz webinar "Jak Systematycznie Pracować nad Sobą i Swoim Biznesem 365 dni w roku?"!
 • http://naszekadry.pl Tomasz

  O, szkoda że nie będzie dostępny później. Akurat tego dnia o tej porze mam gorącą linię z klientami z drugiej strony świata.
  Też jestem za automatyzacją, gdzie się tylko da. Wolny czas to nie jedyny zysk, bywa że jest zysk dosłownie. Np. rok temu prowadziłem jednoosobowo kadry i płace firmy, która miała 3 zmiany i 220 pracowników z rotacją ~10 osób tygodniowo. Dobre poukładanie pracy i wyciśnięcie całego możliwego wsparcia z oprogramowania. Wszystkiego byłem w firmie około 4 godziny dziennie, trochę ponad pół etatu, a faktura w wysokości… wynagrodzenia całego działu kadrowo-płacowego. Warto 🙂

  • Marta

   Tomasz, mega gratulacje! To dobry przykład, by się tym chwalić 🙂 Nagranie będzie dostępne za opłatą i dostaną je też uczestnicy: http://www.mozesz-wiecej-niz-myslisz.pl/ Zapraszam!

 • http://www.annadylag.pl Anna

  Bardzo ciekawy webinar 🙂 Polecam zaglądać na bloga 🙂