[Webinar] Jak zautomatyzować swoje obowiązki, by nie pracować 24h na dobę? - Jak prowadzić własną firmę? | Jak prowadzić własną firmę?

Jak Prowadzić Własną Firmę

JPWF

marta

tagline

marta

Chcę szybko informacje na mój email:

 • o nowych postach i filmach
 • o webinarach i szkoleniach
 • i fragment książki Marty "Własny Biznes. Jak dojść do Sukcesu?" gratis!
 
 
[Webinar] Jak zautomatyzować swoje obowiązki, by nie pracować 24h na dobę?

[Webinar] Jak zautomatyzować swoje obowiązki, by nie pracować 24h na dobę?


Opublikowano  22/08/2016


Parę dni temu karmiłam żyrafę, głaskałam zebrę. Wielbłądy zaglądały mi w dekolt, słoń opluł błotem, bo nie podzieliłam się z nim swoją kanapką. Bizona się bałam, lwy na wolności spały w słońcu, więc zrobiłam im jedynie zdjęcie. Użyłam też wody i słońca. Tak było na moim urlopie. A teraz w pełni sił organizuję dla Ciebie kolejny darmowy webinar. Co, gdzie, kiedy?

Jak zautomatyzować swoje obowiązki, by nie pracować 24h na dobę?

 

Zapraszam we wtorek 30.08.2016, g. 20.45. Więcej informacji, program, referencje znajdziesz tutaj. Przypominam też, że nagranie z webinaru nie będzie nigdzie powszechnie dostępne.

 

A poniżej dla moich cudownych fanów jeszcze jedna fotka z wakacji 🙂 Bo na wakacje jeździ się właśnie dlatego, że firma jest zautomatyzowana i mój zakres obowiązków też. Ja to wiem, ja to umiem zrobić. A Ty też będziesz umiał, jak tylko zapisz się tutaj ! Zrób to teraz, czas szybko leci.

WP_20160817_12_49_41_Pro

 

WP_20160814_10_15_22_Pro

 

 

Zobacz także:

5 extra powodów, by założyć firmę w lubuskim :)
jak założyć prowadzić firmę lubuskie
Dlaczego czasem trzeba wziąć dzień pracy zdalnej – tj. dzień pracy poza biurem?
praca poza biurem, praca zdalna
Tony Robbins Unleash the Power Within – opinia – Londyn 2018
Spodobał Ci się ten artykuł?
Zapisz się do newslettera, a będziesz na bieżąco. W prezencie poradnik o zatrudnianiu pracowników!
 • http://naszekadry.pl Tomasz

  O, szkoda że nie będzie dostępny później. Akurat tego dnia o tej porze mam gorącą linię z klientami z drugiej strony świata.
  Też jestem za automatyzacją, gdzie się tylko da. Wolny czas to nie jedyny zysk, bywa że jest zysk dosłownie. Np. rok temu prowadziłem jednoosobowo kadry i płace firmy, która miała 3 zmiany i 220 pracowników z rotacją ~10 osób tygodniowo. Dobre poukładanie pracy i wyciśnięcie całego możliwego wsparcia z oprogramowania. Wszystkiego byłem w firmie około 4 godziny dziennie, trochę ponad pół etatu, a faktura w wysokości… wynagrodzenia całego działu kadrowo-płacowego. Warto 🙂

  • Marta

   Tomasz, mega gratulacje! To dobry przykład, by się tym chwalić 🙂 Nagranie będzie dostępne za opłatą i dostaną je też uczestnicy: http://www.mozesz-wiecej-niz-myslisz.pl/ Zapraszam!

 • http://www.annadylag.pl Anna

  Bardzo ciekawy webinar 🙂 Polecam zaglądać na bloga 🙂