Współpraca | Jak prowadzić własną firmę?

Jak Prowadzić Własną Firmę

JPWF

marta

tagline

marta

Bądź na bieżąco!

  • Otrzymuj informacje o nowych artykułach i darmowych szkoleniach prosto na Twoją skrzynkę pocztową.
  • Dołącz do grona moich stałych czytelników*.
 

* Oświadczam, że zapoznałem/am się z zasadami przetwarzania danych osobowych i informacją o administratorze danych osobowych dostępnymi tutaj i zrozumiałem/am ich treść, a także treść przysługujących mi praw w związku z przetwarzaniem danych. Zrozumiałem/am, że wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celu subskrypcji do newslettera jest dobrowolne i może być w każdym czasie odwołane. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Personia Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Gdyni w celu subskrypcji do newslettera i kierowania do mnie informacji marketingowych i handlowych za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 

Aha! Chcesz do mnie napisać! Świetnie 🙂

Skorzystaj zatem z formularza kontaktowego zamieszczonego poniżej. Jak się zapewne zorientowałeś czytając bloga, nie spędzam w pracy całego etatu, bo wolę posiedzieć nad jeziorem albo poczytać dzieciom książki. Zatem proszę o Twoją cierpliwość w oczekiwaniu na odpowiedź na Twojego maila. Nie mniej jednak, staram się odpisywać w ciągu 48 godzin 🙂

A może masz ochotę zostać sponsorem posta,  masz firmę i chciałbyś zostać partnerem bloga lub otrzymać wsparcie w realizacji projektu? A może chciałbyś zaprosić mnie na ciekawe wydarzenie, które zrelacjonuję albo przeprowadzić wywiad/szkolenie?
Serdecznie zapraszam. Pisz do mnie na mail marta.wozny@personia.pl ! A teraz będzie hit z RODO: Pisząc do mnie, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Personia Marta Woźny-Tomczak, NIP: 5862155105, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych. :

 

Statystyki bloga:

Tak wygląda zainteresowanie moim blogiem w okresie 16.04.2018 – 16.05.2018.
Dane pochodzą z Google Analytics:

analytics_blog_grafika

Liczba unikalnych użytkowników: 1 979

Liczba odwiedzin bloga: 2 279

Liczba odsłon bloga: 6 115

Liczba stron przeglądanych w czasie 1 sesji: 3

Statystyki Facebook:

Blog ma ponad 1 000 polubień na Facebooku, a w tym:

77% to kobiety

23% to mężczyźni

34% kobiet stanowi grupę wiekową 25-34 lata

10% mężczyzn stanowi grupę wiekową 25-34 lata

26% kobiet stanowi grupę wiekową 35-44 lata

88% mężczyzn stanowi grupę wiekową 35-44 lata

Obszary zainteresowań Czytelników bloga:

  • skuteczna sprzedaż
  • organizacja czasu
  • prowadzenie własnego biznesu
  • zarządzanie zespołem
  • efektywne spędzanie wolnego czasu