fbpx

Współpraca


Jesteś zainteresowany/a współpracą? Świetnie! 🙂

 

Skorzystaj zatem z formularza kontaktowego zamieszczonego poniżej lub napisz do mnie na adres marta.wozny@personia.pl. Jak się zapewne zorientowałeś czytając bloga, nie spędzam w pracy całego etatu, bo wolę posiedzieć nad jeziorem albo poczytać dzieciom książki. Zatem proszę o Twoją cierpliwość w oczekiwaniu na odpowiedź na Twojego maila. Nie mniej jednak, staram się odpisywać w ciągu 48 godzin 🙂

 

A może masz ochotę zostać sponsorem posta,  masz firmę i chciałbyś zostać partnerem bloga lub otrzymać wsparcie w realizacji projektu? A może chciałbyś zaprosić mnie na ciekawe wydarzenie, które zrelacjonuję albo przeprowadzić wywiad/szkolenie? Napisz do mnie.

 


Skontaktuj się ze mną

  "Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Personia Sp. z o.o., NIP: 5862341807, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych."

   


   

  Obszary zainteresowań Czytelników bloga:

  • skuteczna sprzedaż
  • organizacja czasu
  • prowadzenie własnego biznesu
  • zarządzanie zespołem
  • efektywne spędzanie wolnego czasu