fbpx

5 powodów, dla których warto zapisać się do klubu biznesu

Posted on 13/cze/2016


Wiele osób nieśmiało podchodzi do klubów biznesu. „Że tam są niby lepsiejsi ode mnie, że może to nie moja liga”. Że może drogo, albo zwyczajnie szkoda czasu. Bo tam się tylko piwo pije, prawda? Nieprawda! Wierutna bzdura! Bo:

 

 

Oto 5 powodów, dla których warto zapisać się do klubu biznesu:

 

1.Poznasz nowych ludzi.

To, że nowych – to pikuś. To że może z czasem coś sprzedasz, to też pikuś przy tym, że przede wszystkim będziesz się trzymać z tymi, którzy myślą podobnie do Ciebie. Którzy się rozwijają, którzy troszczą się o biznes, o relacje, tak samo jak Ty. Bo są tacy sami, jak Ty.

 

2.Tym samym – zyskasz nową energię do działań.

Bycie wśród ludzi, którzy są na TAK. Których postawa mimo licznych, biznesowych i życiowych trudności, jest zawsze na TAK, to jest bezcenne. Bezcenne jest podglądanie, jak radzą sobie inni, bo to dodaje otuchy, bo to uczy wzajemnego wspierania się, bo to emocjonalnie ciągnie Cię po prostu w górę.

 

3. Fajne miejsca.

Klubu biznesu, o ile dobrze są prowadzone, dają możliwość wielu ciekawych doświadczeń – smakowania nowych kuchni, odwiedzania nowych miejsc, próbowania nowych aktywności. Samej nie chciałoby mi się organizować nauki kitesurfingu, ani też nauki golfa, ani też nauki hiszpańskiego. Dobry klub zbiera chętnych i organizuje dla nich wspaniałe widowiska, przeżycia i kursy edukacyjne. Często za darmo albo za niewielką dopłatą.

 

4. Szansa na zaprezentowanie siebie.

Członkostwo w klubie to też szansa na zaprezentowanie siebie. Nie tylko chodzi mi o prelekcję o swoim produkcie czy luźne rozmowy w kuluarach. Chodzi mi też o dostęp do mediów. Jeff Gitomer napisał w swej książce:

 

Nie ważne kogo ty znasz, ważne, kto zna Ciebie.

 

5. Pijemy piwo.

Tak, czasem zdarza się, że pijemy piwo. Czy masz z tym problem? 🙂

1 Comment

  1. Poznawanie nowych ludzi jest dla mnie zawsze dobrym motywem do wybierania się na zorganizowane spotkania biznesowe. Takie kontakty zawsze procentują i warto je nawiązywać.

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *