fbpx

A może daily vlog?

Posted on 22/lis/2016


Jestem w Hiszpanii, dokładnie na Kanarach 🙂 Mój wspaniały znajomy Jacek powiedział mi przed tym urlopem, bym zrobiła coś takiego jak daily vlog. Czyli codzienne krótkie filmiki z jakimś konkretnym przekazem, celem. Co Ty na to?

 

Daily vlog – kilka filmików z Kanarów:

Na razie tylko rozważam i to na próbę. Nie wiem też, czy dam radę czasowo. Bo na urlopie, jak w pracy, absolutnie się nie nudzę.

 

Jutro w planach biegi po promenadzie, przy dobrej pogodzie plażowanie z rana, a wieczorem czytanie (tym razem Maciej Dutko „Efekt Tygrysa”). Przy okazji dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi spakować 4 osoby w 3 torby podręczne. Buty do biegania wypchałam kapciami syna, skarpetkami i piłeczkami do zabawy, dzięki czemu owe buty się jakoś zmieściły!!

 

A wracając do daily vloga:

 • Czy to byłoby ciekawe dla Ciebie?
 • Czego chciałbyś się dowiedzieć?
 • Do czego zmotywować?
 • O czym nagrać filmik?

To moje rozważania, to moje pytania, bo też nigdy czegoś takiego nie robiłam. Gdy masz ochotę, bądź tak dobry, zostaw komentarz pod  postem, to za 2-3 dni sprawdzę i może coś wrzucę. Jakby nie było, dziś kupiłam sobie selfie sticka 🙂 Na razie cały dzień mąż się nim bawił… 🙂 W momencie publikacji tego posta nadal to robi… .

 

Pozdrawiam Was mocno!!

 

PS. Jacka, mojego super znajomego, poznałam m.in. poprzez Masterminda. Gdyby nie on, nie byłoby dzisiejszego postu i pomysłu na daily vloga 🙂

 

3 komentarze

 1. Widzę Łukasza z tym selfie stickiem. Normalnie deja vu 😉
  Chętnie pooglądam planowanie Marty na wakacjach. A może jednak wakacje bez planowania? Chyba nie, bo bieg zaplanowany 😉 Bawcie się świetnie!

  Post a Reply
 2. Daily vlog nie jest dobrym pomysłem. Jako Twój czytelnik wolałbym abyś nagrała jakiś dobry film raz na tydzień lub dwa niż codziennie krótki filmik. Ten „dobry film” powinien trwać około 20 minut. Tematyka taka jak na blogu. Szczególnie interesujące są tematy prowadzenia firmy na odległość i zdalne zarządzanie firmą. Pozdrawiam. Dziękuje za Twoje teksty

  Post a Reply
  • Dziękuję za komentarz! Dlatego też daily vlogi są jedynie na FB 🙂 Też mi się tak wydawało, że lepiej będzie na kanale FB pokazać przykładowe daily vlogi 🙂

   Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.