fbpx

Czy księgowość może być sexy? I czy wiesz, że miałam dziś wspaniały dzień?

Posted on 16/lis/2016


Ten dzień był dla mnie wspaniały z wielu względów. Dziękuję wszystkim tym, którzy się do tego przyczynili. Dlaczego? I … czy księgowość może być sexy?

 

 

Bardzo dziękuję Gabrieli Brzezińskiej i jej mężowi Rafałowi na zaproszenie mnie na Akademię Przedsiębiorczości 2+1. To chyba jedyne Biuro Rachunkowe w Polsce, które nie tylko księguje dokumenty i doradza (także podatkowo), ale też ofiarowuje swoimi Klientom dodatkową wartość – networking, ciekawe eventy, regularne bezpłatne konsultacje. Jak pewnie wiecie Drodzy Przedsiębiorcy – księgowość nie jest sexy. Ale nie z 2+1 🙂 🙂

 

Kolejna sprawa – bardzo dziękuję Weselnikowi za piękne przyjęcie mnie w sopockim Hotelu Haffner. Bardzo dziękuję za Nagrodę – Statuetkę Kochającej Się Pary.  Wielkie wyróżnienie. Zdjęcia robiła wspaniała Fotogrupa. Jak tylko będą, wstawię 1 czy 2 na bloga.

 

I jeszcze jedno – zanim dzień się skończył, patrzę, a tu piszą o mnie! Magazyn Marketingu Sieciowego NETWORK Magazyn (ponad 16 tys. polubień na FB) . Wielkie i serdeczne podziękowania dla Marzeny i Jana. Moich Wspaniałych Przyjaciół.

 

A po podziękowaniach motto na koniec:

Dawaj z siebie na maksa. Bądź wdzięczny za wszystko, co otrzymujesz od innych. I nigdy, nigdy się nie poddawaj. Dobry dzień nadejdzie, daj mu na to szansę.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *