fbpx

„Droga do finansowej wolności” – Bodo Schafer

Posted on 24/lis/2022


„Jeśli nie robisz regularnie błędów, to znaczy, że za mało ryzykujesz i nie dajesz z siebie wszystkiego, na co Cię stać. ” Bodo Schafer

Chciałabym powiedzieć, że znalazłam fajną książkę. Ale to nieprawda. To ta NIE fajna, a wręcz FASCYNUJĄCA książka sama mnie znalazła. Po prostu rzuciła mi się w oczy na regale z książkami u naszych znajomych. Czekała na mnie.


Nie będę jej rekomendować swoimi słowami, bo Bodo Schafer zarekomenduje się sam. Korzystałam z wydania z 2011 roku, ale są wznowienia, jeśli zdecydujesz się zakupić własny egzemplarz. Kilka złotych myśli z tej książki – cytaty:

 

Żeby stać się bogatym, potrzebujesz 51 procent dobrych decyzji.

Dość istotna sprawa, jak ważne jest popełnianie błędów – one MUSZĄ się pojawić na drodze do milionów.

 

Nie prowadź biznesu z myślą o klientach, których masz, lecz z myślą o klientach, których chcesz pozyskać.

Hasło, które robi furorę teraz u mnie na szkoleniach w Personii. Pracuję z tym hasłem w tematyce sprzedaży, ale i zarządzania zespołem, bo moim zdaniem firmę prowadzimy również dla Pracowników, którzy się razem z nami w przyszłości rozwiną.

 

Tylko wtedy, gdy człowiek nie ma pieniędzy, uważa je za najważniejszą sprawę dnia codziennego.

Ogromna prawda, bo wszystko jest problemem, gdy pieniądze są problemem – to już akurat mój cytat.

 

Wolność finansowa jest trudna do zdobycia, ale jeszcze trudniej jest żyć i poddać się powolnemu umieraniu, nie będąc świadomym tego, na co nas stać.

Tu napisz do mnie w temacie badania talentów – robi wśród naszych Klientów furorę.

 

Jeśli te cytaty są dla Ciebie wartościowe, zajrzyj do książki po więcej. I na pewno przyjdź do mnie na szkolenia, jeśli chcesz zobaczyć, jak wdrażamy w życie metody na większą sprzedaż i rentowność firmy, zmieniając o 180 stopni myślenie.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.