Jak nie zmarnować ani minuty? - Jak prowadzić własną firmę? | Jak prowadzić własną firmę?

Jak Prowadzić Własną Firmę

JPWF

marta

tagline

marta

Bądź na bieżąco!

 • Otrzymuj informacje o nowych artykułach i darmowych szkoleniach prosto na Twoją skrzynkę pocztową.
 • Dołącz do grona moich stałych czytelników*.
 

* Oświadczam, że zapoznałem/am się z zasadami przetwarzania danych osobowych i informacją o administratorze danych osobowych dostępnymi tutaj i zrozumiałem/am ich treść, a także treść przysługujących mi praw w związku z przetwarzaniem danych. Zrozumiałem/am, że wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celu subskrypcji do newslettera jest dobrowolne i może być w każdym czasie odwołane. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Personia Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Gdyni w celu subskrypcji do newslettera i kierowania do mnie informacji marketingowych i handlowych za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 
Jak nie zmarnować ani minuty?

Jak nie zmarnować ani minuty?


Opublikowano  08/01/2016


Problem – wyzwanie:

Wyzwanie jest takie. Każdego dnia, każdej godziny nie marnować czasu. Nie pozwalać, by przelatywał przez palce. Jak to zrobić? Jak żyć świadomie tak, jak sami chcemy, a nie jak nam kazano?  O tym filmik poniżej:

Rozwiązanie:

Na ten filmik natchnęły mnie liczne osoby, które właśnie teraz postanowiły zmienić pracę i wysyłają do Personii swoje stare życiorysy, z prośbą o opracowanie nowych CV. Dziś myślę sobie – oho! – mnóstwo osób chce zmienić coś w życiu. A potem sama miałam taki dzień, że każda, ale to każda minuta się liczyła. I oto macie – filmik gotowy.

 

Jak zarządzać dobrze każdą minutą swego czasu?

 

Dla osoby, która zostawi pod tym postem najciekawszy mym zdaniem komentarz (powiedzmy w ciągu 7 dni), moja książka gratis 🙂 A przed premierą w Empiku (marzec?) zostały mi jeszcze tylko ostatnie sztuki, do zliczenia na palcach 🙂

Zobacz także:

Legalne zatrudnianie cudzoziemców. O czym warto pamiętać?
Legalne zatrudnianie cudzoziemców - o czym warto pamiętać?
Przywództwo a zarządzanie w biznesie
Od etatowca do przedsiębiorcy. Poznaj historię sukcesu Grzegorza
Spodobał Ci się ten artykuł?
Zapisz się do newslettera, a będziesz na bieżąco. W prezencie otrzymasz webinar "Jak Systematycznie Pracować nad Sobą i Swoim Biznesem 365 dni w roku?"!
 • Magda

  Zainspirowałaś mnie 🙂
  No więc czy robię teraz coś co zbliża mnie do mojego celu? TAK! Piszę komentarz, żeby wygrać książkę, którą chcę przeczytać, żeby się rozwijać!

  • Anka

   Marta czuje się super zainspirowana i chce się dalej rozwijać. Masę czasu przecieka mi przez palce, a tyle chciałabym zrobić! Myślę, że Twoja książka by mi w tym bardzo pomogła 🙂

 • https://www.biznesowa.com Danuta

  Marto, jesteś świetnym, inspirującym praktykiem. Twoje wykłady są konkretne, bez owijania w bawełnę. Książkę mam i to była moja dobra inwestycja. Polecam Wszystkim, gdyż czyta się ją przyjemnie. Język jest na tyle prosty, że nie trzeba się zastanawiać nad konstrukcją zdania. Ćwiczenia w książce dobrane są intuicyjnie. Czekam na kolejne inspiracje. Życzę kolejnych wielkich sukcesów zawodowych.

 • https://www.słowni.pl Ula

  Minuta rzecz bezcenna – jej nie zarobisz, nie ukradniesz, nie pożyczysz – a stracisz błyskawicznie 😉 Jako mama 2 małych chłopaków i szczęśliwy przedsiębiorca wiem, jak trudno jest zarządzać czasem w sposób racjonalny. Ale właśnie w ocenie wykorzystania czasu nie racjonalizm jest najważniejszy, a moje własne, subiektywne poczucie dobrze „skonsumowanej” minuty. W ten sposób człowiek staje się szczęśliwy 😉 To w innych słowach to, co powiedziałaś w trakcie filmiku – własny osąd dążenia w wybranym przez siebie kierunku. Pozdrawiam 😉

  • Marta

   Ula,
   bardzo mi się podoba Twój komentarz i myślę, że zasłużyłaś na książkę 🙂 Inne też mi się podobają i tak sobie pomyślałam, że nagrodzę wszystkich ebookiem 🙂 A Ciebie wyróżnię w komentarzu! Dziękuję bardzo!