fbpx

„Kot biznesik”- jak pewien zwykły kot został biznesmenem

Posted on 2/wrz/2022


Jesteś przedsiębiorcą? Chcesz, aby Twoje dzieci również uczyły się takiej postawy życiowej? Cenisz myśli takich osób jak Warren Buffett, Henry Ford, John D Rockefeller, Thomas Edison czy Robert Kiyosaki?

To warto zajrzeć do książki „Kot biznesik”, napisanej przez Arka Błażycę. Warto, by Twoje dzieci również do niej zajrzały.

 

 

Z perspektywy biznesu

 

Czego nauczy „Kot biznesik”?

 

Książka uczy podejścia do biznesu polegającego na MYŚLENIU o tym, dlaczego warto założyć biznes i jak to zrobić w sposób, który skaluje jego efekty. Język jest prosty, a fabuła ciekawa – moim dzieciom książka spodobała się i to bardzo.

 

Co jest ważne?

 

Książka mówi o tym, jak ważne jest badanie potrzeb i zaspokajanie ich na większą skalę – nie tylko po to, by „ciułać” pieniądze. Przede wszystkim pozwala autentycznie rozumieć rynek i mieć empatię w stosunku do oczekiwań i możliwości klientów.

 

Ta książka jest dla każdego

 

To pozycja, której nie powinno moim zdaniem zabraknąć w domu. Nawet osoby, które z różnych względów preferują pracę na etacie, mogą z niej wynieść sporo refleksji dla siebie i o świecie biznesu, jaki otacza nas na co dzień w firmowych korytarzach.

 

Po więcej recenzji z ciekawych książek i filmów – zapisz się na nasz newsletter. W Personia Szkolenia i Rekrutacja publikujemy wiele treści z zakresu rozwoju osobistego i zawodowego oraz przedsiębiorczości. Nie ma nudy.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *