fbpx

Księgowość on-line – wygodne rozwiązanie dla prowadzących własną firmę

Posted on 14/wrz/2021


Prowadzenie własnej firmy wiąże się z wyzwaniami i określonymi obowiązkami. Każdy przedsiębiorca musi przecież rozliczać się ze swoich przychodów. Zwłaszcza ci mniejsi oraz początkujący szukają optymalnych rozwiązań, które pomogą im w codziennej pracy, nie pochłoną zbyt dużych kwot i pozwolą na sprawne funkcjonowanie firmy.

 

Jednym z takich wyborów jest oprogramowanie księgowe, które umożliwi wystawianie faktur, księgowanie, pliki jpk, pit, vat czy ewidencję. Ważne jest, zwłaszcza na początku prowadzenia działalności, proste i wygodne oprogramowanie, najlepiej ze wsparciem.

 

Taką ofertę posiada 360 księgowość (www.360ksiegowosc.pl).

 

To nowoczesne oprogramowanie księgowe online dla przedsiębiorców, księgowych, a także biur rachunkowych. Program oferuje KPIR dla małych przedsiębiorców oraz pełną księgowość dla spółek i stowarzyszeń.

 

To niedrogi program księgowy, który sprawia, że księgowanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością czy jednoosobowej działalności gospodarczej jest bardzo proste.

 

Program ten znacznie upraszcza zarządzanie firmą. Wszechstronna funkcjonalność, jak choćby centra kosztów, projekty, działy, magazyn czy mała produkcja pomaga doświadczonym profesjonalistom wykonywać zadania księgowe szybciej, o wyższej jakości i bardziej efektywnie. Jest także intuicyjny w obsłudze, co z kolei jest ważne dla przedsiębiorców, którzy samodzielnie prowadzą swoją księgowość.

 

Oprogramowanie automatyzuje procesy księgowe i zmniejsza liczbę popełnianych błędów. Najważniejsze jednak jest to, że oszczędza czas.

 

Istotną zaletą jest także to, że 360 Księgowość oferuje bezpłatne wsparcie dla użytkowników. Przedsiębiorcy, którzy dopiero zaczynają swoją działalność, nie muszą się obawiać – zdalna pomoc, także telefoniczna, pomoże w obsłudze programu. Nasi konsultanci są dostępni dla wszystkich, którzy potrzebują wsparcia technicznego. Dostępne są także podręczniki zawierające dokładny opis wszystkich elementów programu.

 

Pakiet Free w 360 księgowość na początek

 

Ważnym elementem jest także wersja Free programu zarówno dla KPIR, jak i pełnej księgowości. Jest to pełna wersja programu i zawiera funkcje pakietu PRO. W wersji bezpłatnej można wprowadzić 100 faktur sprzedaży, 100 faktur zakupu oraz 100 Poleceń Księgowania w ciągu 6 miesięcy od daty utworzenia konta.

 

Więcej o pakietach można posłuchać na filmie: https://www.youtube.com/watch?v=_xjrHgZHweU&t=9s

 

Trwa promocja – nie czekaj, skorzystaj do końca września 2021 r!

 

Wiemy jak bardzo wymagające jest prowadzenie własnej firmy, dlatego do końca września 2021 r. możesz skorzystać ze specjalnej promocji – 50% i płacić mniej aż do 30 listopada 2021.

 

Dowiedz się więcej o promocji:  https://www.360ksiegowosc.pl/promocje/wybierz-teraz-i-zaoszczedz-50/

Pakiet zamówisz na stronie klikając w poniższy baner:

360 księgowość

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.