fbpx

Pokażę coś, czego jeszcze nie pokazywałam.

Posted on 4/sty/2016


Heh, tytuł posta mógłby nieźle wkurzyć mojego męża. Bo,w istocie tak, pokażę coś, czego jeszcze nie widzieliście. Mianowicie dojrzewam do tego, by co jakiś czas wrzucić do sieci moją fotkę z sytuacji albo mocno zawodowej, albo prywatnej. Tyle osób wrzuca zdjęcia dzieci, albo z hucznych imprez do netu, a ja jakoś nie potrafię. I chyba nie chcę.

 

Ale co Ci i tak pokażę?

Z Nowym Rokiem, za Waszą po części namową, dodam co jakiś czas jakieś cóś. W zgodzie ze sobą, więc raczej mych dzieci nie zobaczycie, ale jakąś namiastkę życia – oj tak. Ponoć grafika lepiej przedstawia świat niż słowo. Oceńcie sami.

Dodam jeszcze, że sporą część fotek zobaczą też w Nowym Roku odbiorcy newslettera – toć pewnych rzeczy nie wrzuca się od tak, na bloga 😉 Będą dostępne tylko nielicznym, a co.

Więc jeśli jeszcze się nie zapisałeś do newslettera – zrób to koniecznie, już teraz!

A potem obejrzyj sobie fotki, jakie zrobili mi Klienci, dla których prowadziłam Wigilię. Polecam EL-mark 😉 Same fajne chłopaki, a jaka Szefowa stoi na ich czele! Pełen szacun – dla chłopaków, dla Szefowej i kochanej Wioli – która nad wszystkim czuwała.

 

Jak prowadziłam szkolenie motywacyjne na Wigilii u Klienta?

(Dodam może, że oprócz motywacji i dobrej zabawy pracowaliśmy też nad komunikacją, która jak to bywa u facetów – doprowadziła nas do łez!)

 

szkolenie motywacyjne

szkolenie motywacyjne

szkolenie motywacyjne

szkolenie motywacyjne

 

 

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.