fbpx

Polecam inne – ale jakże warte uwagi blogi :) [Share Week]

Posted on 23/mar/2016


Jest fajna akcja – przed Tobą coś doprawdy pysznego! Tym razem blogerzy polecają innych blogerów. Poniżej moje 3 złote blogi – nadal inspirują, nadal zadziwiają, nadal uczą. Polecam je także Tobie!

Jakie blogi polecam?

 

Agnieszka Skupieńska i biznesoweinfo.pl . Mega sumienna. Najszybciej odpisuje na maile. Odpowiada naprawdę na wiele pytań. Bo o tym, że publikuje udane posty – pisać przecież nie będę – to oczywiste! Agnieszka chętnie dzieli się wiedzą i jest rzetelna – jeśli coś obieca, robi to, a w dodatku jeszcze w terminie. Dość skrupulatnie podaje też dane dotyczące swoich zarobków, a wraz z nimi odpowiednie komentarze.

 

Konrad Kruczkowski i haloziemia.pl . Bardzo lubię gry słowne Konrada – jego język bawi, daje do myślenia, uczy. Cenię wartości, pod jakimi Konrad otwarcie się podpisuje, a w szczególności jego – nazwijmy to roboczo – manifesty ojcostwa.

 

Mateusz Grzesiak. Czytam od niedawna, choć postać jest nietuzinkowa już od jakiegoś czasu. W mym odczuciu jest to przykład kogoś, kto odniósł fenomenalny sukces, po czym – Mateusz bez urazy – trochę oszalał – by na nowo stać się pokornym. I to w nim cenię, że umiał wrócić swym przekazem, wizją życia i także blogowymi postami do nas, zwykłych ludzi.

 

A Ty co czytasz? Polecisz coś? 🙂

4 komentarze

    • Agnieszka, należy Ci się! Jesteś moim faworytem 🙂

      Post a Reply
  1. Mój ulubiony blog to Twój Marto 🙂 Uwielbiam też i jestem wielką fanką Marcina Hartmana https://grantcardone.bg/pl/category/blog-pl/. To dla mnie guru sprzedaży! A jego wykłady, prócz wielkiej dawki bardzo praktycznej wiedzy, to po prostu zawsze dobra zabawa 😉

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *