fbpx

Relacja z Seminarium Możesz Więcej Niż Myślisz

Posted on 4/paź/2016


Jak było na pierwszej edycji Seminarium Możesz Więcej Niż Myślisz? Jednym słowem: Rewelacyjnie! Poniżej zdjęcia i relacja od serca.

 

 

Minęło już pięć dni od mojego Całodziennego Seminarium Motywacyjnego MOŻESZ WIĘCEJ NIŻ MYŚLISZ, Czyli Jak Być Fenomenalnym w Siedmiu Krokach, a ja do teraz czuję super pozytywne emocje z nim związane 🙂

 

Chciałabym podziękować WSZYSTKIM obecnym za udział, moim Klientom, Przyjaciołom, Sympatykom i bardzo się cieszę, że Wasze opinie o wydarzeniu są tak bardzo pozytywne (dziękuję za świetne wyniki ankiet ze średnią punktacją prawie 6, w skali 6scio stopniowej-możesz je zobaczyć poniżej) . Mam teraz mega powera i już myślę nad kolejnym takim szkoleniem. Też nie możesz się doczekać?

 

Chciałabym też podziękować Hotelowi Szydłowskiemu za wspaniały catering, Przemkowi Gwardzik z RedWine za doskonały pokaz winiarskiego savoir vivre. Wszystkim Partnerom, którzy ufundowali nagrody składam serdeczne podziękowania.

 

Partnerzy Seminarium Możesz Więcej Niż Myślisz

 

Dla mnie było to bardzo osobiste przeżycie. Wielu z Was już mnie znało i przyszło, by posłuchać, czasem trochę lepiej poznać. Wielu z Was przyszło z sympatii. Firmę tworzę dla Was, więc entuzjazm, z jakim przyjęliście Seminarium jest dla mnie ogromną wartością.

 

Cieszę się też, że obecne na Seminarium osoby wyszły z chęcią dokonania zmian w swoich życiach, z większą motywacją do działania, do pokonywania przeszkód, do bycia lepszym na co dzień. To są największe sukcesy – to, że ktoś po ciężkiej chorobie chce wrócić do wspaniałego życia, to, że ktoś chce założyć firmę ( i odejść z korporacji), by lepiej się realizować. To, że wszyscy możemy dzielić się tym, co mamy najlepsze. Dziękuję!

A teraz zapraszam Cię do krótkiej fotorelacji (piękne zdjęcia Katarzyny Krajewskiej Turyczyn) i jestem pewna, że spotkamy się na kolejnym moim Seminarium Motywacyjnym już niebawem!

 

_DSC5077

 

Relacja z Seminarium Możesz Więcej niż Myślisz

 

_DSC5430

 

_DSC5262

 

_DSC5259

 

_DSC5234a

Zobacz więcej zdjęć 🙂

 

I jeszcze dwa słowa o wynikach ankiet: uczestnicy dokonywali ocen posługując się skalą od 1 do 6, gdzie 6 oznaczało ocenę najwyższą. Całe szkolenie zostało ocenione na poziomie 5,43. Następne elementy, czyli atmosfera panująca podczas szkolenia otrzymała ocenę 5,59, sposób przekazania wiedzy ocenę 5,29, sala została oceniona na 4,66, Marta Woźny-Tomczak w roli Trenera uzyskała ocenę 5,55, Partnerzy Wydarzenia ocenę 5,00, Warsztat rozwoju Osobistego i Zawodowego ocenę 6,00, natomiast networking został oceniony na 5,05.

 

Jeśli byłeś na wydarzeniu, proszę zostaw swój komentarz!

 

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *