fbpx

[Webinar] Jak zautomatyzować swoje obowiązki, by nie pracować 24h na dobę?

Posted on 22/sie/2016


Parę dni temu karmiłam żyrafę, głaskałam zebrę. Wielbłądy zaglądały mi w dekolt, słoń opluł błotem, bo nie podzieliłam się z nim swoją kanapką. Bizona się bałam, lwy na wolności spały w słońcu, więc zrobiłam im jedynie zdjęcie. Użyłam też wody i słońca. Tak było na moim urlopie. A teraz w pełni sił organizuję dla Ciebie kolejny darmowy webinar. Co, gdzie, kiedy?

Jak zautomatyzować swoje obowiązki, by nie pracować 24h na dobę?

 

Zapraszam we wtorek 30.08.2016, g. 20.45. Więcej informacji, program, referencje znajdziesz tutaj. Przypominam też, że nagranie z webinaru nie będzie nigdzie powszechnie dostępne.

 

A poniżej dla moich cudownych fanów jeszcze jedna fotka z wakacji 🙂 Bo na wakacje jeździ się właśnie dlatego, że firma jest zautomatyzowana i mój zakres obowiązków też. Ja to wiem, ja to umiem zrobić. A Ty też będziesz umiał, jak tylko zapisz się tutaj ! Zrób to teraz, czas szybko leci.

WP_20160817_12_49_41_Pro

 

WP_20160814_10_15_22_Pro

 

 

3 komentarze

  1. O, szkoda że nie będzie dostępny później. Akurat tego dnia o tej porze mam gorącą linię z klientami z drugiej strony świata.
    Też jestem za automatyzacją, gdzie się tylko da. Wolny czas to nie jedyny zysk, bywa że jest zysk dosłownie. Np. rok temu prowadziłem jednoosobowo kadry i płace firmy, która miała 3 zmiany i 220 pracowników z rotacją ~10 osób tygodniowo. Dobre poukładanie pracy i wyciśnięcie całego możliwego wsparcia z oprogramowania. Wszystkiego byłem w firmie około 4 godziny dziennie, trochę ponad pół etatu, a faktura w wysokości… wynagrodzenia całego działu kadrowo-płacowego. Warto 🙂

    Post a Reply
  2. Bardzo ciekawy webinar 🙂 Polecam zaglądać na bloga 🙂

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.