fbpx

Wow! Będę pisać bloga:)

Posted on 1/lip/2015


Wow! Będę pisać bloga:)

 

Cześć, mam na imię Marta i właśnie zaczynam swoją przygodę z blogiem.

Przez 10 lat pracowałam w HRach , od 7 lat prowadzę własną firmę w tym temacie. Byłam też 6 lat właścicielem klubu fitness. Udało mi się napisać książkę na temat rozwoju własnego biznesu i wydać ją własnymi siłami, poprzez założenie wydawnictwa.

Postanowiłam, m.in. na skutek tych doświadczeń, zacząć pisać bloga dedykowanego głównie przedsiębiorcom, osobom, które zamiast etatu / obok etatu realizują się i zarabiają pieniądze dzięki własnej firmie.

W komponowaniu tego bloga, przynajmniej na dzień dzisiejszy, obiecuję sobie pisać posty głównie w formule: Konkretny Problem- Konkretne Rozwiązanie/a.

Mam tysiące doświadczeń biznesowych, które przydadzą się przedsiębiorcom w ich codziennej pracy. Może na moich błędach biznesowych, jak i na rozwiązaniach, a także na przypadkach klientów, jakich obsłużyliśmy, komuś uda się przez to zaoszczędzić trochę czasu albo pieniędzy we własnym biznesie.

(Fotkę do postu pobrałam z: https://www.freeimages.com)

6 komentarzy

 1. Cześć,

  bardzo fajny blog z dużą ilością wartościowej i zróżnicowanej treści dzięki
  czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Trafiłem do Ciebie po audycji w kontestacji.

  Po zapoznaniu się z interesującymi mnie wpisami pomyślałem że fajnie byłoby
  dowiedzieć się jak to wszystko w Twoim przypadku się zaczęło, więc gdyby naszła
  Cię chęć na wpis o takiej tematyce to masz co najmniej jednego czytelnika ;).

  Powodzenia i wytrwałości.

  Post a Reply
   • Jeszcze nie mam i cały czas myślę nad tym. W chwili obecnej większość
    swojego wolnego czasu poświęcam na naukę inwestowania. W chwili obecnej dwa główne obszary to GPW oraz Forex.

    Co do firmy zawsze wydaje mi się że najtrudniejszy jest początek. Określenie obszaru działania, zdobycie pierwszych zleceń, stąd moja poprzednia sugestia. Zawsze lepiej jest podpytać lub podpatrzeć osoby które już zrobiły to o czym my myślimy.

    Post a Reply
    • Chyba wielu z nas przeszło przez giełdę, zanim podjęło się innych inwestycji. Jeśli uda Ci się przeskoczyć ten temat polecam: https://globalinvestorclub.pl/ Członkostwo jest za darmo, i naprawdę warto przyjść, posłuchać, poczytać forum.

     Post a Reply
     • Hmm… też próbowałaś swoich sił na rynku finansowym? Jak wygląda/wyglądała Twoja przygoda?

      Ja w ostatnim czasie doszedłem do wniosku że giełda jest świetnym miejscem do pomnażania oszczędności przy stosunkowo niedużym zaangażowaniu jednak jest trudno zarobić swój pierwszy mln zwłaszcza jak zaczyna się z „niczym”.

      Bardzo Ci dziękuje za link. Dzięki poprzedniemu trafiłem do eakademi i na Piotra Majewskiego. Będę miał co czytać na weekendzie.

      Link do Twojego bloga puściłem w świat niech internety wiedzą 😉

     • Dzięki za udostępnienie linków dot. bloga na zewnątrz! A i polecam się! Teraz wyjeżdżam na urlop (dłuugi), ale postaram się zajrzeć na bloga kilak razy 🙂

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *