fbpx

ZŁOTA DZIESIĄTKA najlepszych wpisów na blogu

Posted on 31/sie/2018


Co najczęściej czytacie? Co lajkujecie i udostępniacie? Oto najlepsze posty z najlepszych – Waszym zdaniem 🙂

Przed Tobą ZŁOTA DZIESIĄTKA najczęściej czytanych wpisów w 2017r. 🙂

Wpisów wybranych przez czytelników. Udostępnianych, komentowanych i lajkowanych w portalach społecznościowych. Rzuć okiem – na pewno zainspirują Ciebie (ponownie)!

 

1. Dziś kończę 33 lata. Oto moje podsumowanie kolejnego roku życia.
Miejsce pierwsze zajął artykuł, podsumowujący mój 32 rok życia, w którym opisałam niektóre z moich celów oraz to, czy udało mi się je zrealizować.

 

2. Jakich ludzi nie zatrudniać do Twojej firmy, działu, zespołu?
To artykuł, w którym udzielam sześciu porad, które zdecydowanie ułatwią Ci wybór odpowiedniego pracownika do firmy, działu czy zespołu.

 

3. Z jakimi ludźmi warto się trzymać?
Kolejną pozycję zajął tekst mówiący o tym, z jakimi ludźmi warto się trzymać, by kultywować styl życia, który cechują przedsiębiorczość i proaktywność.

 

4. Jak wyglądał mój makijaż biznesowy na sesję zdjęciową? Poznaj 5 wytycznych.
Artykuł, w którym opisuję jak wyglądał mój pierwszy profesjonalny makijaż biznesowy na sesję zdjęciową oraz daję Wam kilka wskazówek dotyczących tego, na co warto zwrócić uwagę podczas takiego makijażu.

 

5. Nowe nawyki, które będę teraz ćwiczyła 🙂
Wpis, który powstał po powrocie z majówki, która natchnęła mnie do wprowadzenia zmian w życiu. Opisuję sześć nawyków, jakie postanowiłam dodać do moich celów i mam nadzieję je realizować.

 

6. Przegląd celów i planów na kolejny rok – czego chcę w 34. roku życia?
Drugi artykuł przedstawiający moje plany i cele, stworzony z okazji urodzin. Spora dawka tego, co chciałabym zrealizować w moim życiu osobistym i zawodowym.

 

7. Czy byłeś już na SUCCESS NIGHT?!
Tekst, w którym opisuję mój pomysł na spędzenie czasu w luźnej, proaktywnej atmosferze podczas spotkania na temat biznesu oraz rozwoju osobistego i zawodowego.
To świetna impreza, która miała już cztery edycje 🙂

 

8. Czy maile sprzedają? I jeśli tak, to jak pisać maile, które sprzedają?
Kilka słów na temat tego, co myślę o wysyłaniu maili sprzedażowych oraz wskazówki, jak je pisać, aby były skuteczne i angażowały rozmówcę. To moim zdaniem jeden z lepszych postów na ten temat.

 

9. Check lista dobrego rekrutera
Zbiór dziesięciu zasad, które każdy dobry rekruter powinien mieć na uwadze podczas poszukiwania idealnego kandydata dla swojego szefa czy klienta.

 

10. Co robisz, gdy klient mówi: „Korzystam już z produktów konkurencji.”?
W tym zamykającym zestawienie artykule, udzielam kilku porad jak radzić sobie w relacjach z klientem, który korzysta z usług czy produktów konkurencji, a także daję wskazówki jak można mimo wszystko wokół tego klienta tworzyć relację i środowisko sprzedażowe.

 

Który artykuł Tobie najbardziej się podoba?

1 Comment

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *